Ahojte priatelia,

čas nám neúprosne letí a už tu máme máj. Ledva som sa stihol 150 krát pripojiť na Webex, niekoľkokrát sa dostať pod dve promile a už je tu zasa lásky čas.

Niekto by povedal, že od príchodu koronavírusu sa nič podstatné neudialo. Ale to je omyl. To, čo všetky moje ženy nedokázali vyhrážkami o zarazení sexu alebo nadávkami za uplynulých 30 rokov, to premiér dokázal jedným rozhodnutím. Už mesiac som nebol v krčme….

V máji sa narodilo veľa veľmi známych a populárnych ľudí. Napríklad prvý krát zaškúlil Ho Či Min, John F. Kennedy sa pohral s guľkami, Salvador Dalí uzrel ľavým okom surrealistický svet, Žigo Pálffy vypustil prvý „puk“ a aj ja som si v máji prvý krát v živote pritiahol k perám fľašu.

Nedávno ma oslovili s mini anketovou otázkou, že ak by sa v rámci boja proti koronavírusu malo obetovať jedno mesto, tak nech po a) napíšem ktoré, po b) prečo práve Bratislava?

Korona-nekorona, aj v tomto obšťastníku by sme chceli upozorniť na aktuality CISCO, ktoré by vám mohli pomôcť v biznise.

Rád by som opäť pripomenul, že vám ASBIS pravidelne prináša Cisco aktuality vo forme online webinárov. Každý štvrtok o 9:00 štartuje live stream s horúcou témou, ktorú predstavia naši a Cisco experti. Rezervujte si čas vo svojom kalendári už dnes. Možnosť registrácie a najbližšiu tému vám zašleme v predstihu do e-mailu alebo pozvánku nájdete TU.

V dnešnej  dobe sa stretávame s otázkou, ako fungovať a komunikovať efektívne a bezpečne v rámci vlastnej firmy, ale aj s obchodnými partnermi (zákazníkmi), jednoducho bez potreby akýchkoľvek zmien v infraštruktúre.

Odpoveď je technológia CISCO Webex , ktorú ako CISCO partner môžete získať zadarmo, až pre 250 zamestnancov. Získate tak video-komunikačný nástroj, ktorým viete denne komunikovať vo vlastnej firme, ale ešte dôležitejšie je, že sa jeho prostredníctvom viete spojiť doslova s kýmkoľvek na svete. Pre rýchlejšie osvojenie platformy Vám prinášame webinár pod taktovkou nášho experta na Cisco, Martina Sallaia, ktorý vám jednoducho zhrnie prácu s Webexom. Potom bude vytvorenie ponuky pre vášho zákazníka „hračka“. Webex taktiež viete jednoducho integrovať do vášho firemného prostredia (MS Outllook, O365, Google Calendar a ďalšie iné podporovane platformy).

Čo je k tomu potrebné:

  • Minimálne byť Cisco Registered Partner
  • Zvládnuť Cisco Collaboration SaaS Authorization – 2x skúška (#700-680 CSaaS) – 1x Sales a 1x PreSales
  • Prihlásiť sa do program CUWP cez Partner Program Enrolment (PPE)
  • Zadať objednávku za 0 USD cez CCW – na PID : A-SPK-CUWP-CLOUD

Pre dokonalý zážitok z využívania CISCO Webex riešenia ako Partner máte možnosť:

  • stiahnuť aplikáciu Webex meetings a Webex Teams TU.
  • využiť NFR program pre nákup video endpoints TU.

Tak, už si len spoločne držme palce! Tešíme sa na stretnutie a veríme, že sme vám zdvihli nielen vieru a nádej, ale priniesli aj užitočné informácie pre vašu prácu.