Užitočné nástroje

Ako otvoriť Cisco Solution Support Case?

Máte problém s konfiguráciou Cisco zariadenia na ktorý ste si zakúpili Solution Support? Máte v Cisco sieti problém a potrebujete ho vyriešiť?
Obráťte sa na Cisco Solution Support (známy tiež ako Technical Assistance Centre – TAC), otvorte Case a problém spolu s Cisco ľahko vyriešite. Ako na to, čo potrebujete vedieť a čo si treba pripraviť sa dozviete v tomto prehľadnom videu.
Spustiť video

Chcem byt REGISTERED PARTNER spoločnosti Cisco … Ako na to?

Prinášame Vám podrobný postup registrácie ako sa stať Cisco partnerom. Je to jednoduché, stačí sa držať krokov, ktoré sme pre vás vypracovali v našom blogu.
Registrovať sa

Návod na prihlásenie do Webex Events

v roli účastníka (attendee) pre vstup na webinár
Jednoduchý návod prihlásenia na webinár krok za krokom.
Viac Info

Demo Lab s vybraným produktami v Asbise

Asbis má pre vás k dispozícii vybrané produkty Cisco a Cisco Meraki, ktoré si môžete vyskúšať alebo použiť na demo ukážky pre vašich zákazníkov.

Cisco Network Assistant

V cene zariadení Cisco je manažment, ktorý vám uľahčí správu. Pri produktoch Cisco Meraki je súčasťou produktov Meraki portál, ktorý ponúka rozšírené možnosti nastavení, štatistík a správy.

Cisco Active Advisor

Je užitočný cloudovy nástroj z dielne Cisco Systems.
Zanalyzuje vám sieť a vaše zariadenia v nej. upozorní vás na bezpečnostne rizika, na koniec životnosti zariadení a podobne. A to všetko bezplatne.
Viac Info

Cisco PRE-SALES podpora

Team Cisco Global Virtual Engineering (GVE) expertov je team Cisco expertov, ktory vam vedia pomoct s otazkami oladom produktov a rieseni, vytvarania kvot a konfiguracii, partnerskeho programu nastrojov a mnoho dalsieho...
Bližšie informácie o programe vám poskytneme v Asbise alebo sa viete o nich dočítate na stránke o NFR.
Viac Info

NOT FOR RESALE

NOT FOR RESALE program vám umožni zatupiť Cisco produkty do vašho demo prostredia za účelom testovania, predvádzania zákazníkom či na iné účely ako je ich predaj.
Bližšie informácie o programe vám poskytneme v Asbise alebo sa viete o nich dočítate na stránke o NFR.
Viac info

Cisco DNA Software Subscription

Pozrite si prehľad Switching riešení
Bližšie informácie o programe vám poskytneme v Asbise alebo sa viete o nich dočítate na stránke o NFR.
Viac info

Financovanie

Financovanie Pomôžte si s vašim Cash Flow alebo ponúknite zákazníkovi financovanie predaja Cisco riešení.
S programom Cisco EasyLease nepreplatí ani EURO a Vy ako partner dostanete naspäť dodatočne 1% marže. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si priložený dokument a kontaktujte nás.
Viac Info

Cisco Commerce Workspace

Cisco Commerce Workspace je užitočný nástroj určený pre Cisco partnerov, pomocou ktorého viete vytvoriť konfigurácie, cenové kalkulácie, zdielať ich s kolegami či tretími stranami a omnoho viac.