Meraki

Produkty

Cisco Meraki vytvára výkonné cloudové IT riešenia,
ktoré pomáhajú organizáciám šetriť čas a peniaze pomocou technológie,
ktorá jednoducho funguje.

Wireless LAN

Špičkové vnútorné a vonkajšie bezdrôtové prístupové body 802.11ac so zabudovanou analytikou.

Bezpečnosť / SD-WAN

Komplexný manažment bezpečnostých hrozieb (UTM) s SD-WAN softvérom.

Switching

Branch and campus access and aggregation switches with remote packet capture and cable testing.

Manažment Koncových bodov

Centrálny manažment zariadení, implementácia a zabezpečenie.

Meraki Insight

Komplexná end-to-end webová aplikácia a riadenie výkonu WAN

Bezpečnosť Kamery

Video bezpečnosť v podniku s pokročilou analýzou.

Try and Buy

Vyskúšajte ľubovoľné CISCO Meraki zariadenie vo vašej sieti. Bezplatne vám CISCO Meraki v spolupráci s ASBIS SK doručí zariadenia a poskytne technickú podporu. A to bez záväzku – Ak vám CISCO Meraki zariadenia nebudú vyhovovať, jednoducho ich bezplatne vrátite.

Webináre

Chcete sa dozvedieť viac o technológiách a produktoch spoločnosti Cisco Meraki?
Zúčastnite sa niektorého z množstva webinárov alebo nás kontaktujte. Ak sa webinára zúčastni aj váš zákazník, ziska Access Point s 3 ročnou licenciou zdarma.

ASBIS Demo sklad

Asbis vám ponuka možnosť bezplatného zapožičania vybraných Meraki zariadení aj priamo z nášho skladu v SR. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

Ako sa stať partnerom

Stať sa partnerom Meraki je veľmi jednoduché – ako inak pri Meraki. Stačí vyplniť tento formulár a ďalej postupovať podľa mailu, ktorý obdržíte.
Bližšie informácie k partnerstvu, jeho výhodám, nájdete tu Ak by Vám to predsa len nezafungovalo, dajte nám vedieť a radi pomôžeme.

MERAKI GO

Bezpečne. Jednoducho. Rýchlo.
Objavte nové sieťové riešenia pre svoj podnik s bezpečnou platformou Meraki GO, ktorá ponúka jednoduché ovládanie cez mobilnú aplikáciu a rýchly prehľad.

Access Point

Zaistite výkon kriticky dôležitých aplikácií pomocou niekoľkých kliknutí. Aktivujte si zabezpečenú sieť WiFi pre svojich hostí alebo klientov pomocou jediného prepínača, ktorý esteticky zapadne do akéhokoľvek priestoru.

Security Gateway

Zabudovaná bezpečnosť na ochranu vašich používateľov pred počítačovými hrozbami bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek. Upravte limity použitia iba niekoľkými jednoduchými klikmi cez prehľadnú mobilnú aplikáciu.

Switching

Majte pod kontrolou každé svoje zariadenie. Chcete mať pod kontrolou spotrebu dát a efektívnejšie spravovať svoju sieť? Vyberte si z troch možností switchov podľa vašich potrieb.

Reštaurácie a pohostinstvá

Zabezpečte rýchlu sieť a ponúknite svojim zákazníkom komfort. Meraki GO splní každé očakávanie pre rýchly internet vo vašej kaviarni alebo reštaurácii. Váš zákazník si užije komfort rýchlej a bezpečnej siete na svojom mobile, tablete či laptope.

Retail

Majte svoj biznis pod palcom spolu s funkciami, ktoré prinášajú zariadenia MerakiGO. Sledujte objednávky, platby a štatistiky návštevnosti vo svojom obchode. Cieľte svoje promo a akcie v pravý čas, a zvýšte svoje predajné schopnosti jednoducho.

Malá kancelácia

Zefektívnite chod kancelárie a svojej práce pomocou riešení MerakiGO. Spravujte nastavenia pre videohovory, VoIP, nahrávanie, sťahovanie, zdieľanie súborov, schôdzky a mnoho ďalšieho. Pre jednoduchý a plynulý chod každej kancelárie je nutnosťou mať rýchlu a bezpečnú sieť.
Zabezpečte bezpečnosť zamestnancov, klientov a návštevníkov. Chráňte všetko, od svojich obchodných údajov, údajov o klientoch a zamestnancoch až po sieťové zariadenie s jednoduchou a prehľadnou aplikáciou.

DEMO program Meraki GO

Spoločnosť Meraki v spolupráci s ASBISom vám poskytne demo kusy na skúšku. Otestujte si aké je jednoduchá práca so zariadeniami Meraki GO a my vám k tomu pridáme aj technickú podporu nášho Cisco tímu.