Kontakt

Matej Kukumberg

Cisco Team Leader

Matej alias „Kuki“ má v kompetencii riadenie produktového tímu Cisco, jeho obchodnú stratégiu a celkový rozvoj značky Cisco v ASBISe a u obchodných partnerov. Má vyše 20 rokov skúseností v IT biznise, kde pôsobil na obchodných a produktových pozíciách u technologických výrobcov, integrátorov a distribútorov. Kuki je nadšený športovec, rád hrá futbal, golf a je verným fanúšikom FC Bayern Mníchov.

Jozef „J.J.“ Janík

Produktový manažér

Jožko alias „Džejdžej“ je v ASBISe legenda, ktorá nesmie chýbať na každej párty. Ženy ho milujú, on zas miluje dobré jedlo, motorky, skutočne občasný šport. Po prebdenej „pracovnej“ noci ocení vaňu, vývar a veľké pivo. Vo voľnom čase pôsobí ako technologický konzultant na Cisco produkty, ale spýtať sa ho môžete naozaj na čokoľvek.

Ivan Novotný

Produktový manažér

Ivan má v pozícii produktového manažéra a v ASBISe na starosti značky Cisco, Cisco Meraki, TP Link a Legrand. V IT biznise pôsobí 18 rokov, kde sa okrem iného venoval značke Apple. V súkromnom čase rád cestuje, športuje a venuje sa svojim dcérkam.

Ľubica Hrivnáková

Produktová manažérka

Ľubi má v tíme na starosti správu obsahu o Cisco produktoch na webe a v interných systémoch. V IT oblasti pôsobí takmer 25 rokov, v minulosti sa venovala predovšetkým produktovej podpore pre Apple značku produktov. Rada chodí na výlety do prírody.

Martin Sallai

Pre-sales Technical Consultant

Martin sa pre IT svet narodil. V ASBISe pôsobí ako technologický pre-sales konzultant pre celé portfólio Cisco produktov. Pomáha projekty navrhnúť, optimalizovať a naceniť v čo najkratšom čase. Martin je milovník cyklistiky a dobrej kávy (samozrejme, že Arabika 😊).

Kontaktujte nás

Máte otázku? Kontaktujte produktového manažéra.

Email: [email protected]
Tel: +421 2 321 65 111