Ani sme sa nenazdali a Vianoce nám klopú na dvere, obchodné domy nás presycujú vianočnými zľavami, večery sú dlhé a večere krátke.

Martin zase neprišiel na bielom koni, jednom  z najekologickejších (síce nie najvoňavejších) spôsobov dopravy, no nebudeme sa sťažovať kým električky ako-tak jazdia podľa grafikonu.

V tieni 17.novembra, dňa boja za slobodu a demokraciu, sa nenápadne ukrýva ďalší významný deň – 19. november – Medzinárodný deň mužov. Konečne príležitosť, kedy by sme aj my (reciprocitne v duchu MDŽ) mohli konečne dostať karafiáty od partneriek potúžených alkoholom.

Môžeme veriť, že do volebnej urny vhodíme to správne meno a 9. decembra si v duchu Medzinárodného dňa boja proti korupcii pripijeme na to, že rok 2020 nám prinesie lepšie správy.

Ešte sa mi nevysušili slzičky zo dňa zosnulých a už mi oči slzia opäť. Predseda parlamentu vyhlásil voľby do NR SR na 29.2.2020. Zrejme myslel na to, že keď už máme v budúcom roku deň navyše, tak prečo z neho hneď neurobiť „1. apríl“, nech je aspoň sranda.

Pozor však na tých politikov, čo prehlasujú, že chcú len naše dobro. Nedajme si ho vziať! Ako by sa posťažoval Švejk, voľby-nevoľby pivo nezlacnie.

V tomto obšťastníku by sme vás chceli upozorniť na aktuality CISCO, ktoré Vám môžu pomôcť v biznise.

Čoraz obľúbenejšie Meraki prichádza s novinkou MG21 – modemom na SIM kartu s externými alebo internými anténami. Je vhodný aj ako backup k primárnemu uplinku a vie ho celkovo zastúpiť. Predaj by sa mal spustiť ku koncu roku 2019. Viac podrobností nájdete TU.

Hľadáte videokonferenciu pre menšie miestnosti s integrovaným mikrofónom, reproduktormi, kodekom, 4K kamerou, Wi-fi modulom a umelou inteligenciou v jednom zariadení? Tak potom je Cisco Room Kit mini najlepšie riešenie. Detailnejšie informácie nájdete TU.  Ak váš zákazník požaduje pokročilejšie funkcionality pre väčšie miestnosti, nájdite si intuitívne to pravé TU.

Veríme, že sme Vám zdvihli nielen náladu a priniesli užitočné informácie pre vašu prácu.