Skončilo sa letné obdobie a tým aj teplé časy nie len pre Moniku J., ale aj pre nás, obyčajných smrteľníkov. Nehľadajte za tým konšpirácie ako jednopísmenkový denník, jednoducho sa začala jeseň.

Čo môže byť na jeseň tradičnejšie ako migrácia vtákov. Tie zvyčajne odlietajú do teplých krajín. Mám taký dojem, že túto jeseň by sa na vtákov mali zahrať aj niektorí politici a už konečne odletieť. Treba len dúfať, že opustia tradície vtákov a na jar sa už nevrátia.

Počasie sa ochladilo no nie je dôvod na paniku a rýchly nákup nemrznúcej zmesi do ostrekovačov na prvej benzínke. Chlad má aj svoje pozitíva. Niekto, kto sa na jeseň nudil, urobil štúdiu, ktorá dokázala, že v chladnom období je atraktívnosť mužov a žien vyššia. Ani sa nečudujem, ja som najatraktívnejší, keď mi spod oblečenia vykúkajú len oči.

Nedávno som čítal, že ľudia, ktorí sa narodia v septembri až novembri majú väčšiu pravdepodobnosť, že sa dožijú 100 rokov ako tí, ktorý sa narodia v iných mesiacoch. Momentálne to s najväčšou pravdepodobnosťou platí pre ročníky 1919, 1918, 1917….

Pamätníci, ktorí sa spomínanej stovky dožili určite nezabudnú na 28. októbra, kedy si pripomíname vznik Česko-slovenska. Z kalendára táto udalosť síce nezmizla, no keďže na Slovensku nie je tento deň štátnym sviatkom ani dňom pracovného pokoja a musíme ísť do roboty, onedlho si naň nespomenie nikto.

Keďže nielen chlebom sa človek živý, veď načo by bola objavená whisky, Vás v tomto obšťastníku chceme upozorniť na aktuality CISCO pre Q1 FY20.

Neustále obľúbenejšie Meraki sa CISCO snaží ešte viac zatraktívniť doplňujúcim bezplatným rokom k objednaným licenciám. Od 1. októbra 2019 do 25. júla 2020 dostane každý zákazník, ktorý zakúpi novú licenciu od značky Cisco Meraki na tri a viac rokov získa ako darček ďalších 365 dní bez ďalších poplatkov a to už sa oplatí. Ponuka platí ako pre zákazníkov, ktorí prvý krát zakupujú produkty Meraki, tak aj pre existujúcich zákazníkov, rozširujúcich svoje prostredie. Viac informácií k akcii nájdete TU.

Či už migrujete svojich zákazníkov alebo predávate najnovšie Next Generation Firewalls, nezabudnite zaregistrovať svoje dealy a využiť bezprecedentné ponuky so zľavami až do 75% pri podmienenom objeme. Akcia platí v Q1 FY20. Viac informácií nájdete TU.

Dúfame, že sme Vám zdvihli minimálne náladu a priniesli užitočné informácie pre Vašu prácu.