Začítajte sa do úvodného blogu o novinkách z Cisco a zároveň udalostí, ktoré prinesie september.

Ani vám nemusíme pripomínať, že august bol prvým mesiacom nového fiškálneho roka Cisco. Všetci account manažéri v CISCO si brali dovolenky či už preto, aby oslávili predchádzajúci rok, alebo aby na neho zabudli.

My nechceme zabudnúť ani na minulý rok, a už vôbec nie na vás, naši Cisco partneri a priatelia.

Preto vám prinesieme obšťastník, v ktorom vám predstavíme aktuálne témy nielen zo sveta Cisco technológií.

Tak teda na čo by sme nemali v septembri zabudnúť?

Určite nie na to, že 21.septembra sa pripomína aj Svetový deň Alzheimerovej choroby. Poviem vám, v poslednom čase sa u nás veľmi rozšírila. Zabúdajú všetci, čo si s istým pánom „K“ písali správy, alebo sa s ním stretávali.

Zo septembrových udalostí nesmieme zabudnúť ani na 4. september, pretože v tento deň v roku 1998 vznikol Google. Vymysleli ho dvaja študenti, ktorým sa evidentne nechcelo učiť. Veď aj načo, keď Google vie všetko.

Málokto vie, že v rovnaký deň v roku 1985 vznikla pod hlavičkou Billa Gatesa klávesa „delete“. To, že ak niečo umiestnite na internet, tak ani „delete“ vám nepomôže, tuší ešte menej ľudí.

V Európskom laboratóriu pre časticovú fyziku bol 10.9.2008 oficiálne spustený Veľký hadrónový urýchľovač. Avšak ani jemu sa nepodarilo urýchliť dostavbu diaľnice Bratislava – Košice a tak uvažujú o väčšom. My na rozdiel od vedcov vieme, že ani ten nepomôže.

ČO je dôležité vedieť z CISCO ?

Pripomíname síce nie úplne nové, avšak na obchodnú stratégiu výrobcu, stále aktuálne témy.

Prechod na nové rady Catalyst C9000.

Z dôvodu podpory predaja nových modelových radov prepínačov C9000 sa na pôvodné rady prepínačov neaplikujú zvýhodnené projektové ceny. Viac informácií k C9000 nájdete TU.

CISCO SMART ACCOUNT

S novou licenčnou politikou pri nových radoch Catalyst C9000 neoddeliteľne súvisí jednoduchý manažment licencií – CISCO SMART ACCOUNT, v ktorom v reálnom čase vidíte zoznam platnosti licencií všetkých zariadení. Viac informácií k Smart Accountu nájdete TU.

Dúfame, že sprostredkovanými informáciami vám pomôžeme uvoľniť sa pri obchodovaní a prinesieme vám užitočné informácie pre vašu prácu.