• Telekonferencia na pobočku od firmy ASBIS

  Na webinári si predstavíme produkty na kompletné zapojenie menšej zasadačky alebo pobočky do cloudu, pomocou inteligentného panelu od firmy Samsung, a to Samsung Flip 2 spolu s teleprezentačným zariadením Cisco Room Kit mini.

  Spustiť webinár
  Hero split sldier column
 • Meraki Dashboard: Základné funkcionality

  Na webinári s témou  Meraki Dashboard si ukážeme základy manažmentu organizácie v Dashboarde a jeho funkcionalitu, spolu s expertom na Cisco Meraki Ondrejom Klapkom, ktorý v spoločnosti Cisco pôsobí ako Territory Account Manager.

  Spustiť webinár
 • Administrácia platformy Webex

  Nainštalovali ste si Cisco Webex a chcete sa zdokonaliť v administrácii tejto platformy? Na tomto webinári si povieme o tipoch a trikoch s modelovými situáciami. Tiež o tom, aké sú možnosti nastavenia Webexu na vlastnej pobočke alebo u zákazníka, a tiež si predstavíme portál Webex Control Hub.

  Spustiť webinár
 • Efektívne využitie online nástrojov Cisco (CCW)

  Prečo používať online nástroje Cisco a aké to má výhody sa dozviete na našom webinári, ktorý sme venovali práve tejto téme. Povieme si o tvorbe estimate, quotes & deals, spoločne s expertom z Cisca Petrom Čambalom a Jozefom Janíkom alias JJ-om z ASBISu.

  Heslo pre spustenie: Asbiswebinar2020

  Spustiť webinár
 • Pracujte efektívnejšie s platformou WEBEX

  Predstavenie platformy Cisco WEBEX, k nej ideálne portfólio produktov a aktuálna 90-dňová demo verzia, jej funkcie a možnosti využitia. To všetko sa dozviete na našom webinári, ktorý si pre vás pripravil náš expert na Cisco, Martin Sallai.

  Heslo pre spustenie: MmR3jBtB

  Spustiť webinár
 • Catalyst 1000

  Novinka v portfóliu switchov – Catalyst 1000, to je téma pilotného webinára z dielne ASBIS v spolupráci so spoločnosťou Cisco. Zameriame sa na možnosti využitia tejto rady prepínačov spoločne s expertmi na Cisco, Martinom Sallaiom (ASBIS) a Milanom Rášom (Cisco).

  Heslo pre spustenie: mEiJDRR5

  Spustiť webinár